Pravidla / Pravidlá

Spolu se slovenským týmem Danube Runners jsme pro vás připravili přátelský Česko-slovenský běžecký s(o)uboj. Nazujte v pátek 8/5/2020 kecky, ať už bydlíte kdekoliv a vyběhněte obhájit české nebo slovenské barvy. Každý kilometr v této výzvě bude důležitý. Na každém jednotlivém běžci bude záležet a ani jedna země nenechá nic náhodě. To už víme teď.

Pravidla jsou jednoduchá. Start souboje, a tudíž i možnost vyběhnout z jakéholiv místa našich dvou zemí, začne s úderem 4 hodiny 59 minuty, kdy na nejvýchodnějším cípu Slovenska vykoukne první sluneční paprsek. Naopak celá tahle výzva skončí o 20. hodině 42. minutě, kdy slunce zapadne v nejzápadnějším koutu České republiky. Mezitím bude pouze na vás, kolik kilometrů dokážete naběhat pro svou zemi.

Veškeré kilometry můžete průběžně zapisovat na stránce www.battlerun.eu, kde najdete i další informace. My budeme celý den tenhle Československý s(o)uboj sledovat nejen podle hashtagů, které jsme pro tuto příležitost vytvořili (#bezeckysouboj/bezeckysuboj; #zacesko/zaslovensko), ale právě i v rámci naběhaných kilometrů a budeme vás celý den podporovat stejně jako na Vltava Run. Ale samotné výsledky se dozvíte až večer po skončení s(o)uboje.

Takže za jaký tým budete 8/5/2020 běhat? #zacesko nebo #zaslovensko?  

*Všetci bežci sa behu zúčastňujú samostatne, pri dodržaní pravidiel vyhlásených vládou SR v rámci protipandemických opatrení. Organizátor má len úlohu vyhodnocovateľa vybranej aktivity, nedohliada na priebeh jednotlivých behov.

Návrat na formulár >>>